Productmanagers

Bart Grob

Commercial Manager0620739006b.grob@duynie.nl

Bas Artz

Productmanager Varkens/Insecten0618539119b.artz@duynie.nl

Regio Varkens: Zeeland, Noord-Brabant
Regio Insecten: Nederland

Jeroen van Dorp

Productmanager Rundvee0683176489j.vandorp@duynie.nlRegio: Zeeland, Utrecht, Zuid-Holland, West-Brabant

Sjoerd Gerbrandy

Productmanager Rundvee0622501371s.gerbrandy@duynie.nlRegio: Noord Holland postcode 17, Flevoland, Zuid-Friesland

Frank Heijmans

Productmanager Rundvee0622980587f.heijmans@duynie.nlRegio: Brabant, Limburg

Oege Wytze Hoekstra

Productmanager Rundvee0655870912o.hoekstra@duynie.nlRegio: Drenthe, Groningen

Maurice Houdijk

Productmanager Rundvee0653285745m.houdijk@duynie.nlRegio: Noord-Holland, Zuid-Holland

Jaap Moes

Productmanager Rundvee0612771991j.moes@duynie.nlRegio: Friesland

Freddy Schorfhaar

Productmanager Rundvee0655870918f.schorfhaar@duynie.nlRegio: Noord-Gelderland, Overijssel

Bart Sonsma

Productmanager Rundvee0655870916b.sonsma@duynie.nlRegio: Flevoland, Zuid-Friesland

Maik Stokman

Productmanager Rundvee0612888792m.stokman@duynie.nlRegio: Achterhoek, Utrecht, Gelderland

Corné van Dommelen

Productmanager Varkens0653853842c.vandommelen@duynie.nlRegio: Brabant, Limburg

Rudi ten Hove

Productmanager Varkens0653853843r.tenhove@duynie.nlRegio: Friesland, Overijssel, Flevoland, Drenthe, Utrecht, Groningen, Noord-Holland, Zuid-Holland, Gelderland

Harry Snitselaar

Nutritionist/Productmanager Varkens+31653870710h.snitselaar@duynie.nlRegio: Achterhoek

Wij gebruiken functionele, analytische en marketing cookies om een goede werking van onze website te kunnen garanderen en onze website gebruiksvriendelijker te maken. Wanneer je op 'doorgaan' klikt, geef je toestemming voor het plaatsen van cookies.